Yerli̇san Maki̇na Ltd. Şti.

Taşıma Ekipmanları, Eleme Makineleri, Öğütücüler, Karıştırıcılar,

Şartlandırıcılar, Coaters, Dozajlama Üniteleri, Ekstrüder, Kurutma Ve Soğutma

Mikro Dozajlama

Mikro Dozajlama
Mikro Dozajlama

Çelik konstrüksiyondan meydana gelen doğru tartım sisteminin silolardan toz geçirmemesi için toz emme özelliği mevcuttur. Urün dökülmesinin önüne geçmek için çıkışında pnömatik klape bulunmaktadır. Esnek yapıya sahip olan dozaj kantarı küçük miktarları bile dozajlayabilir. Tartılan ürün dozaj kantarındaki hassas ölçme sistemi ve pnömatik kelebek vanaların yardımıyla karıştırıcıya gönderilir. 

Dozajlama ve yüksek doğrulukta tartım, karışımın kalitesi için oldukça önemlidir, Bununla birlikte operasyonunuzda yüksek fiyatlı mikro elementlerin optimal ve doğru dozunu kullanmak da önemlidir. Uretim maliyetlerini düşürerek, pazar alanındaki rekabet gücünü artırır. Sizi hem zamandan hem de yüksek maliyetten kurtarır. 

Özellikleri : Kullanım Alanları :
Tam otomatik kontrollü süreç  Mikro besin maddeleri 
Yüksek doğrulukta tartım  Vitamin dozajlama 
Değişken formülasyon ve yapı  Tartımın Önemi : 
Toz geçirmez tasarım  Farklı çap dozaj helezonları sayesinde tartım hassasiyeti ve doğruluğu sağlanmıştır. Tartımın etkilenmemesi için esnek bağlantı kullanılmıştır. Helezon devirlerinde değişiklik yaparak frekans inventoru ayarı yapılmaktadır. Mikro besinler sırayla tartılarak kantara dozajlanır.
Güvenilir çalışma 
Düşük maliyet 
Hassas orantılama 
Koordineli bir şekilde çalışma 
Maksimum doğruluk için fin-dozaj besleyici